Liporin FAQ
 
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Liporin Nedir?
 

DHA ile zenginleştirilmiş balık kaynaklı Fosfoditilserin içeren lipid bazlı bir takviye edici gıdadır.

 

Ürünlerimizi tüm eczanelerden ve sadece web sitemizden temin edebilirsiniz. Eczanenizde bulunmasa bile ilaç depolarında mevcut olduğu için ilaç deposundan sizin için getirtmesini isteyebilirsiniz.

 

Liporin PS’ in kapsül formunun tercihen kahvaltıdan sonra 1 kapsül olarak alınması önerilir. Liporin PS’ in saşe formunun sıcak olmayan oda ısısındaki gıdalar ve uygun sıvılarla karıştırılarak kahvaltıdan sonra tüketilmesi önerilir. Liporin PS Plus’ ın tercihen kahvaltıdan sonra 1 kapsül olarak alınması önerilir.

 
 

Yapılan çalışmalarda düzenli, ara vermeden kullanımlarda ikinci ay itibariyle sonuç alınmaya başlandığı görülmektedir. 

 

Ürünleri, etkinin tam olarak değerlendirilmesi için ara vermeden en az üç ay kullanmalısınız. Yapılan çalışmalardaki, güvenli doz aralığında oldukları için kullanım süresi sınırlaması bulunmamaktadır.

 

Ürünlerle ilgili bildirilen yan etki yoktur. Balık kaynaklı Fosfatidilserin ve DHA içerdiği için balık ürünleri alerjisi olanların doktora danışması önerilir.   

 

Sharp PS-Gold patenti, ringa balığı havyarından elde edilen Fosfatidilserin (PS) ve DHA (dokosaheksaenoik asit)’ nın özel bir teknoloji ile bağlanması sonucu elde edilen içeriği ifade eder. Özel bir içeriktir. Bu özel içerik ile Fosfatidilserin ve DHA’ nın (PS-DHA), kan beyin bariyerinden geçerken biyoyararlanımı artırması sağlanır.